Teenused

HAUAHOOLDUSTEENUS sisaldab hauaplatsi põhjalikku puhastamist okstest, lehtedest ja prügist, rohimist, riisumist, taimede ja olemasolevate lillede kastmist ja vanade küünalde eemaldamist.

Kui soovite, et jätaksime alles mõned kindlad taimed või klaasist küünlad, märkige see kommentaaridesse.

Teostame hoolduse hiljemalt nädala jooksul peale tellimuse laekumist kuid hooldust on võimalik tellida ka kindlaks kuupäevaks.


HOOAJALINE HOOLDUS: Teenus sisaldab ühekordset hooldust aprillist kuni oktoobrini. Esimene hooldus teostatakse peale tellimuse esitamist ja (teine, ülejäänud) teostame oktoobri lõpuks või kliendi poolt määratud kindlatel kuupäevadel. Peale igat hooldust saadame fotod tehtud töödest kliendi poolt määratud e-posti aadressile.


TAIMED: Pakume lillede ja taimede istutamist vastavalt hooajale. Lille hind sisaldab kõiki ostmise, trantspordi ja istutamise kulusid, vajadusel ka mulla lisamist. Lilledele ja istutavatele taimedele lisame vajadusel musta mulda, kuna kalmistu liiva ja mulla sees ei pruugi taimed hästi kasvada. Mulla hind on teenuses sees ja seda klient eraldi juurde tellima ei pea.

Võõrasema

 Begoonia

Peiulill

Roosbegoonia

 Krüsanteem

Kanarbik

Foto on illustratiivne, lillede värv sõltub hooajast ja saadavustest. Vajadusel täpsustage kommentaariväljal, kuhu lilled istutada. 

Peale lillede istutamist on võimalik tellida ka hauale lõikelilli vajadusel koos vaasiga.


KÜÜNLA SÜÜTAMINE: Küünla süütamist on võimalik tellida hoolduse käigus või siis eraldi mõneks oluliseks tähtpäevaks, olgu selleks siis sünni- ja surma-aastapäev või mõni muu oluline tähtpäev.